0322 429 13 08

info@polatpetrol.com.tr

Toptan Elektrik

POLAT PETROL A.Ş. olarak akaryakıt ürünleri hizmetlerimize ilave bölgemizde KOÇ grubuna bağlı Eltek Enerji şirketinin acentası olarak toptan elektrik pazarlama faaliyetlerine başladığımızı paylaşmak isteriz.

Eltek, Entek bünyesinde kurulmuş bir elektrik enerjisi tedarik şirketidir. Entek ise KOÇ HOLDİNG ve AYGAZ ortaklığında faaliyet gösteren bir elektrik enerjisi üretim şirketidir. Eltek 2004 yılında lisansını alarak piyasada faaliyet göstermeye başlamıştır.

Şirketin ana faaliyet konuları elektrik enerjisinin ve/veya kapasitesinin toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatıdır.Eltek, satışını yaptığı elektrik enerjisini, Entek ve ikili anlaşmalarla diğer üretici ve tedarik şirketlerinden almaktadır. Entek halihazırda 3 adet doğalgaz santrali ve 3 adet hidroelektrik santrali ile elektrik enerjisi üretimi yapmaktadır.Toptan elektrik abonesi olmak için aşağıdaki talepleri yerine getirmekle beraber hemen başvur linkine veya  0322 429 1308  no' lu  telefonumuzdan  tarafımıza  ulaşmanız  yeterli  olacaktır.

 

Aylık ortalama elektrik faturası 135 TL ve üzeri olmalı

Elektrik sayacı mevzuata uygun elektronik sayaç olmalı

Geçmişe ait elektrik faturası borcu olmamalı